کارد 25 سانتی جان قوی‌تر مرد ایران روح الله داداشی را گرفت

فرمانده انتظامی استان تهران و البرز خبرداد:هر سه متهم به قتل «داداشی» هیچ گونه سابقه کیفری نداشته و شایعات مطرح شده پیرامون مصرف موادمخدر یا مشروبات الکلی از سوی متهمان صحت ندارد.

به گزارش ایسنا، سردار علیرضا اکبرشاهی در مورد جزئیات قتل «روح الله داداشی» توسط سرنشینان یک دستگاه پراید، گفت: در ساعت 26 دقیقه بامداد یکشنبه مامور مستقر در بیمارستان «شهید مدنی» کرج در تماسی با ماموران کلانتری 39 گلشهر، آنان را در جریان مرگ جوانی حدودا 30 ساله که مورد اصابت جسم برنده قرار گرفته بود، قرار دادند.

وی افزود: ماموران کلانتری با حضور در بیمارستان و ملاقات جوان فوت شده دریافتند جوان مضروبی که به علت شدت ضربات وارده به ناحیه گردن، کتف راست و بازو جان خود را از دست داده، «قوی‌ترین مردان ایران» به نام «روح الله داداشی» است.

فرمانده انتظامی استان تهران و البرز با بیان اینکه بنا بر اظهارات شاهد ماجرا که به همراه «روح الله داداشی» در خودرو حضور داشت، ماموران دریافتند سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پراید تیره رنگ در خیابان 45 متری گلشهر با انجام یک حرکت نامتعارف سبب برخورد خودرویشان با خودروی «داداشی » می‌شود. ادامه داد: ماموران در تحقیقات اولیه از تنها شاهد ماجرا دریافتند که مرگ و درگیری «داداشی» تنها یک اتفاق بوده و در اثر این برخورد و درگیری که در محل رخ می‌دهد، «داداشی» مورد اصابت ضربه چاقوی سرنشینان پراید قرار می‌گیرند.

اکبرشاهی افزود: با توجه به حساسیت این موضوع بلافاصله کارآگاهان جنایی به سرپرستی سرهنگ رحمانی رییس اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی و تحت مدیریت فرمانده انتظامی شهرستان کرج، تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری ضاربان «قوی‌ترین مرد ایران» آغاز کردند.

به گفته وی با توجه به حساسیت موضوع و دستور ویژه اکیپی از ماموران ویژه‌ پلیس اطلاعات نیز برای پیدا کردن ضاربان «روح الله داداشی» وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان تهران و البرز اضافه کرد: چهره‌نگاری از تصویر احتمالی متهمان و بررسی کارآگاهان از بانک اطلاعاتی مجرمان ادامه داشت تا این که تنها شاهد ماجرا عنوان کرد که تنها سه رقم از پلاک خودروی قاتلان «داداشی» را به یاد دارد.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با دریافت تنها سه عدد از پلاک خودروی متهمان به قتل تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی این خودرو آغاز و سرانجام پس از حذف بسیاری از گزینه‌های موجود خودروی پراید تیره رنگ ضاربان را شناسایی کردند.

اکبرشاهی با بیان اینکه ماموران با مراجعه به مشخصات این خودرو، محل زندگی صاحب خودرو را شناسایی و با حضور در محل این خودرو را یافتند، یادآور شد: ماموران در تحقیقات اولیه دریافتند که مالک خودرو برادر ضارب بوده است و با بررسی دقیق از اتاقک خودرو توانستند قطره‌های خونی را در ماشین کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان تهران و البرز تصریح کرد: با کسب این اطلاعات تحقیقات کارآگاهان برای شناسایی مخفی‌گاه ضاربان وارد مرحله جدیدی شد و ماموران توانستند با استفاده از روش‌های فنی و پلیسی درکمتر از 15 ساعت از وقوع حادثه دو تن از سرنشینان پراید تیره رنگ را به اسامی «ناصر» و «علیرضا» دستگیر کنند.

وی افزود: با دستگیری این دو متهم مشخص شد، ضارب اصلی به نام «علیرضا» که تنها 18 سال دارد، پس از وقوع قتل از منزل خود متواری شده است و این دو تنها همدستان وی محسوب می‌شوند.

هر سه متهم به قتل «داداشی» سابقه کیفری نداشتند

شایعات مطرح شده پیرامون مصرف موادمخدر یا مشروبات‌الکلی از سوی متهمان صحت ندارد

 این حادثه تنها یک اتفاق بوده است

اکبرشاهی خاطرنشان کرد: ماموران با احضار و گفت و گو‌ی که با خانواده‌ متهمان داشتند، توانستند متهم اصلی را در میدان امام خمینی (ره) کرج و در حالی که قصد فرار داشت را شناسایی و قبل از متواری شدند، دستگیر کنند.

وی ادامه داد: هر سه متهم به قتل «داداشی» هیچ گونه سابقه کیفری نداشته و شایعات مطرح شده پیرامون مصرف موادمخدر یا مشروبات الکلی از سوی متهمان صحت ندارد.

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی استان تهران و البرز عنوان کرد: کارد 25 سانتی که متهم اصلی پرونده‌ «روح‌الله داداشی» را به آن به قتل رسانده بود، با راهنمایی‌های «علیرضا» کشف و در ضمیمه پرونده‌ شد.

به گفته وی متهم اصلی پرونده با حضور در پلیس آگاهی متوجه می‌َشود که روح الله داداشی، قوی‌ترین مرد ایران را با ضربات سلاح سرد کشته است.

وی در ادامه با رد هر گونه ارتباطی میان متهم به قتل و مقتول و برخی سخنان در خصوص شخصی بودن این قتل اظهار کرد: تاکنون کارآگاهان هیچ ارتباطی میان این قضایا نیافته و تنها می‌توان گفت که این حادثه تنها یک اتفاق بوده است که در اثر برخورد دو خودرو و در نتیجه‌ نزاع لفظی رخ داده است .
/ 0 نظر / 8 بازدید