بررسی سریع پرونده قتل روح‌الله داداشی

نماینده مردم کرج در مجلس گفت: دستگاه‌های انتظامی و قضایی باید با جدیت پرونده قتل قهرمان ملی استان البرز را پیگیری کرده و اجازه ندهند خون این ورزشکار پایمال شود.

عزیز اکبریان امروز در گفت‌وگو با فارس در کرج اظهار داشت: تامین امنیت یکی از مهم‌ترین وظایفی است که بر عهده مسئولان کشوری و شهری قرار دارد و این وظیفه باید به نحو احسن انجام شود.

وی تصریح کرد: وقتی یک حادثه تاسف‌بار مانند قتل ورزشکاری محبوب اتفاق می‌افتد، تمام دستگاه‌های مسئول در حوزه تامین امنیت از نیروی انتظامی تا دادستانی باید با جدیت وارد شده و برای برخورد با متجاوزین به حقوق مردم و معترضان به امنیت شهر قاطعانه عمل کنند.

این مسئول با اشاره به قتل روح‌الله داداشی با سلاح سرد گفت: بررسی این پرونده در اولویت کارهای نیروی انتظامی و نهاد قضایی قرار گیرد و هیچ مماشات و کوتاهی در این حوزه پذیرفتنی نیست.

اکبریان متذکر شد: در رسیدگی به این پرونده باید ظرافت‌های کار را لحاظ کنیم و مهم‌ترین موضوع این است که نباید به پرونده فوق تک بعدی نگاه کرده و با دستگیری و محاکمه قاتلان کار را تمام شده تصور کنیم.

وی ادامه داد: مسئولان شهری باید پرونده قتل روح‌الله داداشی قهرمان ایران و جهان را به مانند سرخطی برای ریشه‌یابی ناامنی‌های اخیر نگاه کرده و در کنار مجازات سریع عاملان این جنایت، برای رفع نواقص موجود و تامین امنیت شهر چاره‌اندیشی کنند.

نماینده مردم کرج در خانه ملت افزود: باید تمام ساکنان و شهروندان کرج احساس امنیت کرده و در این حوزه هیچ دغدغه‌ای نداشته باشند.

اکبریان در پایان خاطرنشان کرد: تحقق این مهم نیازمند کار کارشناسی، استفاده از تجارب گذشتگان و همراهی مردم و مسئولان است و همه باید تلاش کرده تا مردم احساس آرامش و امنیت کنند.
/ 0 نظر / 8 بازدید